Hodnocení návštěvníků

[starratingmulti]

Věříme, že jste si pobyt u nás opravdu užili. Budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte s ostatními a i nám tak dáte najevo, s čím jste byli spokojeni více a co ještě máme vylepšit. Za vaše komentáře děkujeme.

(Prosíme, buďte v komentářích slušní. Vulgární, případně reklamní komentáře nebudou zobrazeny. Děkujeme za pochopení.)

 1. Dita Hronová napsal:

  Chata je báječná! Bonus jsou pohodlné postele a společenská místnost útulná jako obýváček. Před neunaviténými dětmi nás zachránila trampolína. Určitě se sem rádi vrátíme, protože možností výletů je v okolí spousta. A hlavně nejmladší člen rodiny při odjezdu plakal, že nechce z chaloupky :-).

 2. Josef Střelec napsal:

  Pokud přijede majitel chaty Beáty kdesi od Pardubic na kole, tak se nelekejte. Bez zadýchání si s vámi mile popovídá třeba na lavičce u jasanu. – Krásné, čisté zázemí uprostřed nádherné přírody. Děkujeme! Josef a Veronika Střelcovi + R.E.M.

 3. Ivana napsal:

  Děkujem za krásný pobyt , okolí krásné na výlety, mohu jen doporučit dále, skvělé pro rodiny s dětmi.

 4. Markéta Burianová napsal:

  Chata Beata je pro nás vždy místem odpočinku a nových zážitků.Apartmány jsou renovované,velmi útulné,čisté a prostředí malebné.Krásná dovolená,vstřícní a ochotní majitelé.Moc děkujeme a těšíme se na shledání :-)

 5. Jana Šustrová napsal:

  Moc krásná chata, vřele doporučuji pro rodiny s dětmi.Jana z Lovosic:-)

 6. Jiroušek Jaroslav napsal:

  Dobrý den, mám za přítelkyni J.Panchártkovou poděkovat za pohodový pobyt na Vaší chatě.Vše bez závad,jen by prý asi bylo zapotřebí namazat zámek u dveří zvenčí od ohniště. Ještě jednou děkujeme!

 7. Michal Šejda napsal:

  Děkujeme za krásný pobyt na vaší chatě Beatě. Krásné a klidné prostředí. Pěkné a komfortní ubytování. Příjemní a ochotní majitelé. Vřele doporučujeme…

 8. Egrtová napsal:

  Na této chatě jsme byli jako parta s dětmi již poněkolikáté. S novým majitelem je chata ještě více přizpůsobena rodinám s dětmi, takže jsme letos byli opravdu moc spokojeni. Vše skvěle vybavené, čisté a prostorné. Krásné prostředí chaty a dětské hřiště. Určitě příští rok opět pojedeme. Doporučuji všem :-), co mají rádi rodinné a klidné prostředí :-).

 9. Mikolášovi napsal:

  Na chatě jsme byli ubytovaní již v minulosti a vždy se nám tam líbilo. Teď po rekonstrukci je chata ale mnohem komfortnější, vybavení apartmánů bez připomínek, úžasný byl pro naše děti i dětský koutek ve společenské místnosti. Majitelé jsou moc příjemní lidé.Rádi se sem zas někdy vrátíme.Chatu vřele doporučujeme.

 10. O. Keřková napsal:

  Ubytování na vaší chatě jsme využili i v zimě a pobyt byl opět super :). Děkujeme – děti i my dospěláci jsme si to u vás užili plnými doušky.
  Všem můžeme doporučit !!!!

 11. O. Keřková napsal:

  S rodinou jsme na chatě strávili velice příjemný pobyt. Super je dětské hřiště a dětský koutek uvnitř chaty. Moc rádi vyzkoušíme chatu i v zimě :).

 12. Šťastná Alena napsal:

  Chata Beata nás velice mile překvapila, klidné, hezké prostředí, apartmán skvěle zařízen i vybaven.
  Týdenní pobyt nám utekl jako voda.
  Díky krásnému počasí jsme mohli podnikat každodenní výlety, jak na kole, tak pěšky.
  Pro nás to byla jedna z nejkrásnějších, ale i nejnáročnějších dovolených :) . V Krkonoších jsme byli poprvé. Děkujeme.

 13. Zdena Tajčová napsal:

  Krásné počasí ještě podtrhlo náš pobyt na chatě Beatě. S citem provedená rekonstrukce nám umožnila velmi komfortní pobyt s veškerým pohodlím v klidném a příjemném prostředí.Chybu nemělo ani vyjednávání o pobytu s paní majitelkou, a tak tuto dovolenou řadíme mezi top a doufám, že se na chatu Beatu ještě vrátíme. Děkujeme.

 14. Soltovci napsal:

  Pobyt na chate byl tak perfektní,že se detem ani nechtelo na výlety a ted doma se ptají,kdy tam znovu pujdem :) Moc se nám ubytování,příroda a klid líbili a nabili velkou energii.Určite všem doporučujeme :) Nic tam nechybí…

 15. Lenka Kričfaluši napsal:

  Děkujeme za krásný víkendový pobyt na chatě Beata. Rádi se určitě vrátíme i s dětmi, které jistě využijí hernu, prolézačky atd. Byli jsme s manželem maximálně spokojeni. Děkujeme!!!

 16. Kamila Thiele napsal:

  Ještě jednou děkujeme za krásný víkend strávený na chatě Beatě. Ubytování tu bylo opravdu vynikající-prostorný apartmán se dvěmi místnostmi, dveřmi ven (sluneční snídaně…), v kuchyňce všechno potřebné k ruce,…Je to kraj malebný (s pěknými výhledy, zelenými loukami, v dálce s kravami), který jsme doposud nenavštívili. Opravdu nás to tady mile překvapilo. Jsou tu i vleky. Chystáme se na rezervaci na zimu. Doporučejeme všem.

 17. Zdeňka Hrbková napsal:

  Moc se nám na Beatě líbilo, ostatně jako vždy – jezdili jsme tam už od mého dětství a doufám, že naše malá bude mít také takové krásné vzpomínky na zdejší pobyty:). Ještě musím vyzdvihnout vstřícnost a milé jednání nových majitelů. MOHU JEN A JEN DOPORUČIT…z.h.

 18. Š.Vávrová napsal:

  Chatu hodnotím velice pozitivně. Navštěvujeme ji od mého dětství, vybavenost výborná a nyní přidaný dětský koutek s pozměněnou společenskou místností na jedničku! Svou polohou, na klidném místě a zároveň nedaleko od lyžařských center, je pro nás chata stále velkým lákadlem. Doporučuji všem!

 19. Němečková napsal:

  S pobytem na chatě jsme byli velice spokojení, pěkné a příjemné prostředí i pro děti, které využívaly společenskou místnost a dětskou hernu. Okolí chaty je krásné, určitě se sem budeme vracet, děkujeme.

 20. Jahelková Hana napsal:

  Díky za krásný pobyt na chatě Beatě.Moc se nám tam líbilo.Je tam veškeré využití jak pro dospělé tak i pro velké i malé děti.Krásná krajina.Rodinná pohoda.Příjemní a ochotní majitelé.Všem doporučuji…….

Jméno i e-mail je nutné vyplnit
E-mail nebude zveřejněn